Blogi

Almic pälvis Silver Microsoft Partner serifikaadi, mida omavad vaid 5% kõigist Microsofti partneritest üle maailma!
17.01.2022
Hõbepartneri staatusega tunnustab Microsoft partnereid, kelle tehniline võimekus, teenuste kvaliteet ning klienditeenindus vastavad Microsofti kõrgetele standarditele. Oleme selle saavutamiseks näinud palju vaeva – demonstreerinud oma teadmisi eksamitega ning näidanud oma võimekust tagada kõrgeim kliendirahulolu.

 
Loe edasi
6 näpunäidet hea veebimajutusteenuse pakkuja valimiseks
27.05.2021
Hea veebimajutusteenuse pakkuja leidmine võib olla väga keeruline, mistõttu oleme välja toonud mõned näpunäited, kuidas leida õige teenusepakkuja, kes pakuks teie ettevõtte vajadusi arvesse võttes parimat vastavat teenustaset.
Loe edasi
5 põhjust, miks võtta kasutusele Microsoft 365 ärilahendus
29.04.2021
Pandeemia on näidanud, et kaugtöö on tulnud selleks, et jääda. Seetõttu on Microsoft 365 ärilahendus asendamatu just ettevõtetele, kelle töötajate jaoks kodus töötamine on uus reaalsus. Microsoft 365 ärilahendus sisaldab lisaks kalendri ja e-postkasti funktsioonidele ka teisi enamlevinud Microsoft Office rakendusi.  Kõiki võimalusi ja programme saab kasutada sõltumata seadmest ja asukohast.
Loe edasi
Milleks võtta kasutusele veebipõhine broneerimissüsteem?
08.04.2021
Möödas on ajad, mil töötajad istusid innukalt ja ootasid klientide kõnesid kalender kõrval. Seda on hakatud asendama veebipõhiste broneerimissüsteemidega, mis muudavad kliendile ja ettevõttele broneerimised ja nende kinnitamised väga lihtsaks ja mugavaks. Veebipõhist broneerimissüsteemi saab kasutada broneeringute tegemiseks ja haldamiseks.
Loe edasi
Kuidas muuta lihtsate nippidega arvuti kiiremaks?
01.04.2021
Praegusel nutiajastul on arvuti kiirus väga oluline. Tüütu on oodata kaustade avanemise ja arvuti käivitamise taga. Tihtipeale ei pruugi aga probleem sugugi seisneda selles, et arvuti on vana. Mida teha, kui sinu arvuti on pidevalt aeglane ning programmid hanguvad? Toome välja lihtsad viisid, mida igaüks saab ise teha enda arvuti kiiremaks muutmiseks.
Loe edasi
Tolm - arvuti suurim vaenlane?
25.03.2021
Tolm pole mitte ainult ebameeldiv, vaid see võib ka arvutiosasid kahjustada või isegi hävitada. Regulaarne arvuti ja lisatarvikute puhastamine aitab vältida liigsest tolmust tekkivaid kahjustusi pikendades nende komponentide eluiga.Hooldatud ja puhas arvuti juhib efektiivselt eemale riistvara komponentide poolt tekitatava kuumuse ja aitab neid hoida töökorras. 
Loe edasi
Kuidas tunda ära õngitsus- ja petukirjad?
18.03.2021
E-kirjade kasutamine kommunikatsioonivahendina on igapäevane ja laialt levinud suhtlusviis, mistõttu on õngitsus- ja petukirjad igapäevane nähtus. Eestis on hoogustunud erinevad petuskeemid, mis üritavad heausksetelt inimestelt paroole või raha välja petta. Selle vastu aitab kriitiline mõtlemine ja mõned lihtsad nõuanded.
Loe edasi
Mitmetasandilise autentimise tähtsus
11.03.2021
Kui raskesti ära arvatav on Sinu parool? Aastal 2020 oli kõige populaarsem parool 123456, mida kurjategijad on ära arvanud lausa üle 23 miljoni korra. Enamasti tänu nõrkadele ja varastatud paroolidele saavad teoks edukad küberrünnakud, mistõttu võib tavalisest kasutajatunnusest ja paroolist väheks jääda. Sellisel juhul tuleks appi võtta mitmetasandiline autentimine.
Loe edasi
7 lihtsat näpunäidet tulemusliku veebipoe saavutamiseks
04.03.2021
Seoses pandeemiaga on veebipoodides ostlemise osakaal tõusnud välgukiirusel. Aina rohkem ostetakse otse internetist, sest see on mugav, efektiivne ning seda saab teha turvaliselt kodus. Kui sa veel ei ole jõudnud oma e-poodi automatiseerida, siis soovitame sul kindlasti sinna investeerida- sellega optimeerid ja kiirendad oma toodete müügiprotsessi.
Loe edasi
Efektiivne koduleht- kuidas seda saavutada?
25.02.2021
Kodulehe puhul on oluline pilkupüüdev välimus, mille kujundamisel ei ole erinevate elementidega üle pingutatud. Puhas, selge ja arusaadav veebileht tekitab usaldust ning jõuab paremini kliendini. Kasutatavus. Külastajale on oluline leida enda jaoks vajalik informatsioon võimalikult lihtsalt ja kiirelt. 
Loe edasi
8 näpunäidet domeeninime valimiseks
15.02.2021
  1. Kontrolli, kas sinu soovitud domeen on vaba. Soovitud domeeninime staatust saad kontrollida meie domeenihaldussüsteemis või WHOIS otsingust.
  2. Veendu ega see domeeninimi pole kellegi registreeritud kaubamärk, vastasel juhul võid oma domeenist ilma jääda, registreeritud kaubamärkidega on võimalik tutvuda siit.
Loe edasi
Millisesse veebilehte investeerida?
11.02.2021

Iga töötaja on ettevõtte visiitkaart, kes loob ettevõtte kuvandi, sama kehtib ka ettevõtte veebilehe puhul. Veebileht on ettevõtte esindaja virtuaalmaailmas, mis annab edasi ettevõtte olemuse. Millist kuvandit Sina sooviksid jätta enda organisatsioonist ning millisesse veebilehte investeerida?

Loe edasi
10 soovitust seadmete turvaliseks kasutamiseks
04.02.2021
Kasuta viirusetõrjet! Viirusetõrje kaitseb sind pahavara eest, kuid ära unusta seda hooldada ehk uuenda seda järjepidevalt!
Ära ignoreeri tarkvara uuendusi! Tarkvara uuendused ei tuleta ennast ilmaasjata meelde, vaid selleks on väga oluline põhjus - kaitsta sinu arvutit ja andmeid!
Loe edasi