Blogi

7 lihtsat näpunäidet tulemusliku veebipoe saavutamiseks
04.03.2021
Seoses pandeemiaga on veebipoodides ostlemise osakaal tõusnud välgukiirusel. Aina rohkem ostetakse otse internetist, sest see on mugav, efektiivne ning seda saab teha turvaliselt kodus. Kui sa veel ei ole jõudnud oma e-poodi automatiseerida, siis soovitame sul kindlasti sinna investeerida- sellega optimeerid ja kiirendad oma toodete müügiprotsessi.
Loe edasi
Efektiivne koduleht- kuidas seda saavutada?
25.02.2021
Kodulehe puhul on oluline pilkupüüdev välimus, mille kujundamisel ei ole erinevate elementidega üle pingutatud. Puhas, selge ja arusaadav veebileht tekitab usaldust ning jõuab paremini kliendini. Kasutatavus. Külastajale on oluline leida enda jaoks vajalik informatsioon võimalikult lihtsalt ja kiirelt. 
Loe edasi
8 näpunäidet domeeninime valimiseks
15.02.2021
  1. Kontrolli, kas sinu soovitud domeen on vaba. Soovitud domeeninime staatust saad kontrollida meie domeenihaldussüsteemis või WHOIS otsingust.
  2. Veendu ega see domeeninimi pole kellegi registreeritud kaubamärk, vastasel juhul võid oma domeenist ilma jääda, registreeritud kaubamärkidega on võimalik tutvuda siit.
Loe edasi
Millisesse veebilehte investeerida?
11.02.2021

Iga töötaja on ettevõtte visiitkaart, kes loob ettevõtte kuvandi, sama kehtib ka ettevõtte veebilehe puhul. Veebileht on ettevõtte esindaja virtuaalmaailmas, mis annab edasi ettevõtte olemuse. Millist kuvandit Sina sooviksid jätta enda organisatsioonist ning millisesse veebilehte investeerida?

Loe edasi
10 soovitust seadmete turvaliseks kasutamiseks
04.02.2021
Kasuta viirusetõrjet! Viirusetõrje kaitseb sind pahavara eest, kuid ära unusta seda hooldada ehk uuenda seda järjepidevalt!
Ära ignoreeri tarkvara uuendusi! Tarkvara uuendused ei tuleta ennast ilmaasjata meelde, vaid selleks on väga oluline põhjus - kaitsta sinu arvutit ja andmeid!
Loe edasi