5 põhjust, miks võtta kasutusele Microsoft 365 ärilahendus

Pandeemia on näidanud, et kaugtöö on tulnud selleks, et jääda. Seetõttu on Microsoft 365 ärilahendus asendamatu just ettevõtetele, kelle töötajate jaoks kodus töötamine on uus reaalsus. Microsoft 365 ärilahendus sisaldab lisaks kalendri ja e-postkasti funktsioonidele ka teisi enamlevinud Microsoft Office rakendusi. Kõiki võimalusi ja programme saab kasutada sõltumata seadmest ja asukohast.

Toome välja mõned põhjused, miks tasub kasutusele võtta just Microsoft 365 ärilahendus.

Kasutatav kõikjal
Microsoft 365 ärilahenduse võlu seisneb selles, et andmeid hoiustatakse pilvepõhiselt, andes seega võimaluse töötada kõikjal, kus on internetiühendus. Kuna tegemist on täielikult pilvepõhise lahendusega, siis omate oma e-postile, failidele ja Office'i programmidele (Word, PowerPoint, Excel jne) ligipääsu mis tahes asukohast ja seadmest. Organisatsioonide jaoks, kus mobiilne töö on hädavajalik, on kontorist väljas olles juurdepääs kõigile vajalikele rakendustele ja failidele hindamatu. See on eriti mõistlik ettevõtetele, kus on kaugtöötajaid, mitu asukohta või kelle töötajad sageli reisivad.

Turvalisus
Microsoft 365 on turvaline keskkond, kus on kasutusel kõige uuemad turvameetmed ning kuna Microsoft peab väga oluliseks kliendiandmete turvalisust, tegeleb ta järjepidevalt turvalahenduse uuendamise ja täiendamisega. Kuna tegemist on pilveteenusega, siis on turvalisus kindlasti ääretult oluline. Microsoft 365 rakendustele pääseb ligi ainult üle turvalise krüpteeritud ühenduse. Teenusega kaasnevad viirusetõrje ja rämpspostifiltrid on alati värskendatud ning Microsoft monitoorib pidevalt kõiki komponente ja viib läbi regulaarseid turva-auditeid. Jõulised turvameetmed on eriti olulised organisatsioonide jaoks, kes tegelevad konfidentsiaalsete andmete ja/või teabe töötlemisega. Microsoft 365 kasutamine võimaldab ettevõttel vabalt tegutseda, muretsemata turvalisuse pärast.

Kiire infovahetus
Samuti paketti kuuluv Microsoft Teams pakub vahetu sõnumside funktsiooni, kus saab lisaks kõigele muule jagada kommentaare, laadida üles faile ning nt jagada vestluses osalejate ekraanidel toimuvat. Samuti on võimalus tiimides olevaid inimesi ära märkida, et nad saaksid teate neile suunatud kommentaaridest. Tänu nendele funktsioonidele saab pidevalt ja vahetult suhelda kolleegide ja partneritega olenemata asukohast ja ajast. Samuti on võimalus jagada ka juurdepääsu vajalikele failidele ilma, et peaks neid e-kirja manusena saatma. Veebis ühisfailidega töötamise suurim eelis on see, et kõik osapooled on muudatustega jooksvalt kursis. 

Automaatsed uuendused
Uuendused toimuvad automaatselt etteantud ajavahemike järel, seega ei pea kasutajad muretsema selle pärast, et tarkvara oleks aegunud. Tänu sellele on töötajatel kasutusel alati kõige uuem versioon, mis omakorda tagab kõrgeima töökindluse ja turvalisuse. Oluline on ka Microsoft 365 keskkonnas automaatselt toimiv andmete varundamine, mis aitab tagada, et kogu info oleks alati olemas ja kättesaadav.

Tsentraliseeritud koostöö
Microsoft 365 võimaldab jagada postkaste, kalendreid, kontakte ning redigeerida dokumente reaalajas. SharePoint on üks asendamatu tööriist koostöö võimaldamiseks. Sinna  salvestatud dokumente saab reaalajas redigeerida ning nendele on ligipääs kõigil vastavate õigustega kasutajatel. Tänu värvilistele järjehoidjatele, mis identifitseerivad igat kasutajat, on võimalik näha, kes dokumente reaalajas muudab. Microsoft 365 pakub veebiversioone kõige populaarsematest tööriistadest nagu Microsoft Word, PowerPoint, Excel ja OneNote. 


Kui soovite rohkem informatsiooni Microsoft 365 ärilahenduse kohta, siis võtke meiega ühendust siit.