6 näpunäidet hea veebimajutusteenuse pakkuja valimiseks

Hea veebimajutusteenuse pakkuja leidmine võib olla väga keeruline, mistõttu oleme välja toonud mõned näpunäited, kuidas leida õige teenusepakkuja, kes pakuks teie ettevõtte vajadusi arvesse võttes parimat vastavat teenustaset.

Usaldusväärsus
Valige ainult ettevõte, kes suudab tagada majutusserveritele minimaalselt 99,5% aktiivse tööaja (uptime). See on kõige olulisem tegur, kuna seisakud teenustes mõjutavad negatiivselt teie äri, müüki ning tulusid.

Kiire ühendus
Aeglaselt laaditav veebisait tõrjub külastajad eemale, mistõttu hea teenusepakkuja peaks suutma pakkuda ka kiiret ühendust. See annab oma osa veebisaidi külastajate positiivsele kasutajakogemusele.

Mugav halduspaneel
Otsige majutusteenuse pakkujat, kes pakub teile kasutajasõbralikku veebipõhist halduspaneeli, mis võimaldab hõlpsasti hallata serveripindadega seotud erinevaid aspekte, mis tahes asukohast ja mis tahes ajal.

Serveri omadused
Mõelge välja oma veebimajutuse vajadused ja seejärel uurige, milliseid funktsioone veebimajutusettevõtted pakuvad, näiteks mitu domeeni saab ühel kontol majutada, kas on piiranguid pakutavale serveripinnale, mälumahule ja ribalaiusele. Palju sõltub ka teie veebirakenduse platvormist, nt .NET/Core, Microsoft SQL Server, NoSQL jpm erilahendusi ei paku mitte kõik teenusepakkujad. Tänapäeval kontrollige ka kindlasti, et oleks toetatud SSL ühendused (HTTPS).

Paindlikkus
Hea majutusettevõte annab võimaluse vajadusel oma majutuspakette jooksvalt ja kiiresti uuendada/muuta. Parim on alustada jagatud majutuskontoga ning hiljem nt vajadusel privaatserverisse liikuda. Tänapäeval on jagatud serveripinna majutuspakettides pakutavad ressursid siiski üsna mõistlikud.

Andmete varundus
Varundamine ehk varukoopiate tegemine on majutuseteenuse juures üks vägagi oluline aspekt. Veenduge, et valitud pakkuja suudab oma kliente muuhulgas kaitsta ka tehes majutatavatest ressurssidest perioodiliselt varukoopiaid. Nii on teie rakendused ettenägematute probleemide korral taastatavad ning katkestuste pikkus ja andmekao võimalused minimeeritud. Enamik teenusepakkujaid varundab andmeid korra ööpäevas ning varukoopiaid hoiustatakse üldjuhul ühest nädalast kuni ühe kuuni.

Neid tegureid silmas pidades loodame, et lihtsustasime teie majutusteenuse valimise protsessi. Kui soovite usaldusväärset ja paindlikku majutusteenust, siis saame teid sellega aidata. Võta meiega ühendust siit.