Almic pälvis Silver Microsoft Partner serifikaadi, mida omavad vaid 5% kõigist Microsofti partneritest üle maailma!

Hõbepartneri staatusega tunnustab Microsoft partnereid, kelle tehniline võimekus, teenuste kvaliteet ning klienditeenindus vastavad Microsofti kõrgetele standarditele. Oleme selle saavutamiseks näinud palju vaeva – demonstreerinud oma teadmisi eksamitega ning näidanud oma võimekust tagada kõrgeim kliendirahulolu.

Kuna kaugtöö on paljude ettevõtete jaoks saanud uueks normaalsuseks, on töötajate ning andmete kaitsmine muutunud üha olulisemaks ning aktuaalsemaks. Almicul on olemas tehniline võimekus pakkuda oma klientidele pilvepõhist tootlikkust ning kaasaegseid turbelahendusi. Meie asjatundlikud ning koolitatud töötajad aitavad teil välja valida parima ning uusima tervikliku pilvelahenduse, arvestades sealjuures ka kõige nõudlikuma kliendi soovide ning spetsifikatsioonidega. Lisaks pakume oma klientidele igakülgset tehnilist tuge ning nõu pilveteenustega seotud küsimustes.

Meie töötajate laialdased teadmised Microsofti toodetest ning teenustest võimaldavad meil olla teile IT-partner, kes mõistab Teie ärivajadusi ning oskab pakkuda sobimavamaid lahendusi!