Domeenide registreerimine


Domeenide registreerimine

Ettevõtte või isikliku veebilehekülje majutamiseks vajad sa domeeni, kuhu oma kodulehekülg üles riputada. Kui soovid endale või oma ettevõttele luua veebiavarustesse identiteeti, siis oled õiges kohas – aitame leida kõlava domeeninime, mis sobib just sinu tegevusalaga ning paneme selle sinu ettevõtmise kasuks tööle.

ALMIC teeb domeeninimede registreerimisel koostööd pikaaegsete partneritega üle maailma. Meie halduses on üle 20 000 domeeni.

Domeenide registreerimiseks ja haldamiseks oleme loonud mugava halduskeskkonna, mille kasutajaks saad registreeruda https://ee.almic.ee/

Kui sul on küsimusi domeenide kohta, siis ootame neid e-posti aadressile info@almic.ee

 

Pakume rohkem kui 200 erinevat domeenitsooni

  • Riiklikud domeenid (ccTLD) – sobivad riigi- või regioonipõhiseks kasutamiseks. Näiteks .EE Eestis, .FI Soomes jne.

  • Rahvusvahelised ühisdomeenid (gTLD) – üldotstarbelised domeenid, kasutatavad ülemaailmselt. Näiteks .COM, .NET., .ORG, .INFO jne.

  • Uued ühisdomeenid (new gTLD) – uued valdkonnapõhised domeenitsoonid, kasutatavad rahvusvaheliselt. Näiteks .CARS, .EARTH, .GURU, .HEALTH, .TAXI ja paljud teised.

Domeenide täieliku loeteluga saad tutvuda meie domeenihaldussüsteemis https://ee.almic.ee 

 

Populaarsemad domeenitsoonid

  • .ee – 8€ / aasta

  • .fi – 11€ / aasta

  • .lt – 15€ / aasta

  • .lv – 15€ / aasta

  • .eu – 9,9€ / aasta

  • .com – 15€ / aasta

* hindadele lisandub käibemaks

 
Elite Partner
Almic on Eesti Interneti Sihtasutuse .ee domeenide Elite Partner registripidaja, mis annab tunnistust meie heast klienditeenindusest ja domeenide registreerimise ja haldamise kõrgest kvaliteedist.
DNSSEC tugi
Meie halduses olevatele domeenidele pakume juurde ka turvalaienduse (DNSSEC) teenust. Soovitud domeenile saab DNSSEC kirjed seadistada läbi meie halduspaneeli. Nimeserverid (DNS serverid) lubavad allkirjastada ka DNS tsoone, et tagada domeenile veel kõrgem turvalisus.
Partneritele ja agentuuridele
Pakume mugavat domeenide halduskeskkonda ja paindlikke koostöötingimusi oma partneritele. Rohkem teavet leiad siit: https://ee.almic.ee
Lisainfo
.ee Domeeni reeglid leiad siit.
Domeenide teenuslepingu leiad siit.

Akrediteeritud .ee registripidaja        Akrediteeritud .fi registripidaja            Akrediteeritud .lv registripidaja