Microsoft 365

Almic on Eesti üks suurimaid 365 pilveteenuste litsentside pakkujaid ning kasutajatoe osutajaid.

Populaarsemad tooted:  
 

Exchange Online (Plan1)
 

Microsoft 365 Business Basic
 

Microsoft 365 Business Standard
 

Microsoft 365 Business Premium
 


4,44€

(kuupõhine tasu)
 


6,72€

(kuupõhine tasu)
 


14,04€

(kuupõhine tasu)
 


24,72€

(kuupõhine tasu)
 


- 50 GB postkast ja sõnumid mahuga kuni 150 MB

- Outlooki veebirakendus pakub brauseripõhist tasulist kasutuskogemust

- Fookustatud sisendkausta funktsiooni abil on lihtne silma peal hoida kõige olulisematel meilisõnumitel

- Saate vanad sõnumid teisalda automaatselt kohapealsesse arhiivi


 


- Ainult Microsoft 365 rakenduste veebi- ja mobiiliversioonid

- Vestlemine, helistamine, kohtumine kuni 300 osalejaga

- 1 TB pilvsalvestusruumi kasutaja kohta

- Äriklassi meiliteenus

- Standardne turbeteenus

- Ööpäevaringne telefoni- ja veebitugiKõik see, mida pakub Business Basic ja lisaks:
 

- Microsoft 365 rakenduste töölauaversioonid koos tasuliste funktsioonidega

- veebiseminaride korraldamine

- Osalejate registreerimise ja aruandluse tööriistad

- Kliendikohtumiste haldamine Kõik see, mida pakub Business Standard ja lisaks:
 

- täiustatud turve

- juurdepääsu reguleerimine ja kontroll andmete üle

- küberohtude vastane kaitse
 
       
       

Hindadele lisandub käibemaks 20%

Miks valida 365 tooteid?

Kasutatav kõikjal
Microsoft 365 ärilahenduse võlu seisneb selles, et andmeid hoiustatakse pilvepõhiselt, andes seega võimaluse töötada kõikjal, kus on internetiühendus. Kuna tegemist on täielikult pilvepõhise lahendusega, siis omate oma e-postile, failidele ja Office'i programmidele (Word, PowerPoint, Excel jne) ligipääsu mis tahes asukohast ja seadmest. Organisatsioonide jaoks, kus mobiilne töö on hädavajalik, on kontorist väljas olles juurdepääs kõigile vajalikele rakendustele ja failidele hindamatu. See on eriti mõistlik ettevõtetele, kus on kaugtöötajaid, mitu asukohta või kelle töötajad sageli reisivad.

Turvalisus
Microsoft 365 on turvaline keskkond, kus on kasutusel kõige uuemad turvameetmed ning kuna Microsoft peab väga oluliseks kliendiandmete turvalisust, tegeleb ta järjepidevalt turvalahenduse uuendamise ja täiendamisega. Kuna tegemist on pilveteenusega, siis on turvalisus kindlasti ääretult oluline. Microsoft 365 rakendustele pääseb ligi ainult üle turvalise krüpteeritud ühenduse. Teenusega kaasnevad viirusetõrje ja rämpspostifiltrid on alati värskendatud ning Microsoft monitoorib pidevalt kõiki komponente ja viib läbi regulaarseid turva-auditeid. Jõulised turvameetmed on eriti olulised organisatsioonide jaoks, kes tegelevad konfidentsiaalsete andmete ja/või teabe töötlemisega. Microsoft 365 kasutamine võimaldab ettevõttel vabalt tegutseda, muretsemata turvalisuse pärast.

Kiire infovahetus
Samuti paketti kuuluv Microsoft Teams pakub vahetu sõnumside funktsiooni, kus saab lisaks kõigele muule jagada kommentaare, laadida üles faile ning nt jagada vestluses osalejate ekraanidel toimuvat. Samuti on võimalus tiimides olevaid inimesi ära märkida, et nad saaksid teate neile suunatud kommentaaridest. Tänu nendele funktsioonidele saab pidevalt ja vahetult suhelda kolleegide ja partneritega olenemata asukohast ja ajast. Samuti on võimalus jagada ka juurdepääsu vajalikele failidele ilma, et peaks neid e-kirja manusena saatma. Veebis ühisfailidega töötamise suurim eelis on see, et kõik osapooled on muudatustega jooksvalt kursis. 

Automaatsed uuendused
Uuendused toimuvad automaatselt etteantud ajavahemike järel, seega ei pea kasutajad muretsema selle pärast, et tarkvara oleks aegunud. Tänu sellele on töötajatel kasutusel alati kõige uuem versioon, mis omakorda tagab kõrgeima töökindluse ja turvalisuse. Oluline on ka Microsoft 365 keskkonnas automaatselt toimiv andmete varundamine, mis aitab tagada, et kogu info oleks alati olemas ja kättesaadav.

Tsentraliseeritud koostöö
Microsoft 365 võimaldab jagada postkaste, kalendreid, kontakte ning redigeerida dokumente reaalajas. SharePoint on üks asendamatu tööriist koostöö võimaldamiseks. Sinna  salvestatud dokumente saab reaalajas redigeerida ning nendele on ligipääs kõigil vastavate õigustega kasutajatel. Tänu värvilistele järjehoidjatele, mis identifitseerivad igat kasutajat, on võimalik näha, kes dokumente reaalajas muudab. Microsoft 365 pakub veebiversioone kõige populaarsematest tööriistadest nagu Microsoft Word, PowerPoint, Excel ja OneNote. 

Kui soovite rohkem informatsiooni Microsoft 365 ärilahenduse kohta, siis võtke meiega ühendust siit.