Majutus ja serveriteenused

Serveriteenused on üks meie olulisemaid tegevussuundi. Pakume igapäevaselt laia valikut serverilahendusi igas suuruses ettevõtete eesmärkide täitmiseks. Meil on enam kui 1000 klienti, kellele kindlustame püsivalt teenuste, teabesüsteemide ja rakenduste töö. 
Monitoorime oma servereid ööpäevaringselt, et tagada stabiilsus ja teenuste pidev kättesaadavus. Almicu serveriteenused ning füüsilised ja virtuaalsed keskkonnad vastavad vähemalt ISKE M turvaklassile.
 
 • 300+ virtuaalset masinat ja serverit
 • 1000+ veebi serverites
 • 20 000+ registreeritud domeeni
 • 20+ aastat kogemust

Linux / Windows virtuaalserverid (VPS)
Virtuaalse serveri rent on kliendi jaoks enamasti odavam ja mõistlikum kui füüsilise serveri rentimine. Pakume nii Linuxi kui Windowsi virtuaalservereid. Oleme Microsofti SPLA ametlik partner.

Privaatserverite (dedicated) rent ja majutus
Privaatserver on mõeldud neile ettevõtetele, kellele virtuaalserveri mahust ei piisa. Selline lahendus on sobiv, kui sul on andmemahukas veebileht või suur e-pood või sinu käsutuses on rohkelt delikaatseid kliendiandmeid. Dedicated serveri rent tagab suurema jõudluse ja turvalisuse ning hoolitseb selle eest, et selles sisalduvad andmed on ainult sinu päralt.

Windows terminal server / kaugtöölaud 
Pakume erineva konfiguratsiooniga virtuaalseid ja füüsilisi terminaliservereid. Serveritel on piisav arvutusvõimsus ja ressurss, et kindlustada ka andmemahukamate ettevõtete tööd. Terminaliserver võimaldab luua ettevõttele ühiselt jagatud teabekeskkonna, milles töötajad saavad dokumentide, programmide ja teenustega üheaegselt töötada. 

Tööks vajalikud programmid installeeritakse otse serverisse ja süsteemi toimimiseks ei ole vaja soetada lisaseadmeid. Iga serverikasutaja jaoks luuakse eraldi konto, mis annab juurdepääsuõigused ning võimaluse kõigi töötajate ressursside loendit paindlikult seadistada.

Võimalustest põhjalikumalt

Linux / Windows veebimajutus
Pakume veebimajutust, mis täidab ka nõudlikuma kasutaja soovid. Veebimajutuse haldamine käib läbi Plesk halduspaneeli (Ubuntu), kus on laiad võimalused lehe seadistamiseks ja automatiseerimiseks. Levinud sisuhaldussüsteeme ja platvorme (Wordpress, Joomla, Drupal, Magento jne) saab iseteeninduses paigaldada ühe klikiga.

Põhipaketis sisaldub:
 • kettamaht 30 GB  
 • andmemaht 100 GB kuus
 • piiramatult domeene, alamdomeene ja aliaseid
 • piiramatult andmebaase
 • piiramatult postkaste
Kuumakse alates 7.- €/kuu, lisandub km.

Võimalustest põhjalikumalt


.NET / .NET Core projektide majutus (Windows)
Pakume .NET projektide majutamise teenust. Vastavalt rakenduste vajadusele toetame erinevaid IIS, ASP.NET versioone, sh .NET Core. Samuti on kättesaadavad Microsoft SQL Server, PostgreSQL ja MySQL andmebaasi serverid.

Kuumakse alates 10.- €/kuu, lisandub km.


X-tee server ja e-teenused
X-tee platvorm pakub sinu ettevõttele ainulaadset ja turvalist lahendust andmevahetuseks erinevate alamsüsteemide vahel. Platvormi osalised saavad andmeid pärida teistelt süsteemidelt või olla teenuse pakkujad, avades juurdepääsu oma teenustele ja andmetele. 

Pakume X-tee serveri renti ja teenuseid, alates lahenduste väljatöötamisest kuni kliendisüsteemide integreerimiseni X-tee platvormi ja teenustega, nagu näiteks elektrooniline andme- ja dokumendivahetus maksu- ja tolliameti, haigekassa, rahvastikuregistri, liiklusregistri, äriregistri ning süsteemidega SADHES, EMCS, MAIS, ADEK, HAMPI ja EHMA.

Meie teenuseid ja lahendusi kasutavad Eesti ja Baltikumi suurimad kasiinoketid, raviasutused, sh hambaravikabinetid ja erakliinikud, riigiasutused ja ametid, logistikaettevõtted, aktsiisikaupade vahendajad ja paljud tootjad.

Võimalustest põhjalikumalt


Meililahendused Microsoft Exchange
Microsofti kalendri- ja e-postkastiteenus. Võimalus juurde lisada kõnepost ja andmelekketõkestus.

Office 365 ärilahendused
Office litsents pilvelahendusena. Sisaldab lisaks kalendri- ja e-postkastifunktsioonidele ka teisi enamlevinud Office rakendusi. Kõiki võimalusi ja programme saab kasutada sõltumata seadmest ja asukohast. Office 365 võimaldab teha ühiselt tööd ja sisaldab ka pilvesalvestust ning veebikoosolekute pidamise võimalust Microsoft Teams abiga.

Microsft SPLA
Oleme Microsofti SPLA ametlik partner. Omame õigust Microsofti litsentse kuupõhise arvestuse alusel kliendile edasi rentida. Tasumine toimub jooksvas kuus kasutusel olnud litsentside eest. 

Andmete ja failide säilitamine ja arhiveerimine
Pakume pilveketast OwnCloud ning serveripinda FTP ja SMB protokolli toega. 

Ärilahenduste ja teabesüsteemide majutusteenused
Oleme spetsialiseerunud ärilahenduste ja teabesüsteemide majutamisele. Mõned näited: Books, HansaRaama, 1C, SAF, Navi, Boom, Merit, Taavi, Perearst, Hammas, Tekla Structures.

ISKE nõuetele vastavust nõudvate lahenduste majutus
X-tee turvaserver ja  lõimimine X-tee teenustega (SADHES, EMCS, MAIS, ADEK, HAMPI, EHMA jpt).

Muud teenused:
 • Domeenide ja DNS tsoonide haldus, DNSSEC teenus
 • Serverite administreerimisteenus
 • SSL turvasertifikaadid


* hindadele lisandub käibemaks
* pakutavad teenused ning nende füüsilised ja virtuaalsed keskkonnad vastavad vähemalt ISKE M turvaklassile