Tarkvaraarendus

Oleme spetsialiseerunud erineva suunitluse ja keerukusastmega IT-lahendustele. Meie tarkvaraarendus vastab ka nõudlikuma tellija soovidele. Oleme edukalt ellu viinud sadu tarkvaraprojekte nii eraettevõtetele kui ka riigiasutustele.
 
  • personaalne lähenemine igale kliendile
  • läbipaistev projektide haldus
  • 100+ edukat tarkvaraprojekti
  • pikaaegne kogemus
  • tähtaegadest kinnipidamine
  • asjatundlik meeskond

Meie käe all valmivad läbimõeldud ja hästitoimivad veebirakendused, kodulehed, ettevõtete siseveebid, e-kaubanduse lahendused, CRM ja ERP teabesüsteemid, iseteenindusportaalid, aruandlus-, broneerimis- ja dokumendiringlussüsteemid. Loome ka tarkvara erilahendusi nagu süsteemide vahelised ristkasutused, veebiteenused jm. Ühendame sinu e-poe ja online-keskkonna maksesüsteemide või broneerimissüsteemiga, samuti liidestame kodulehti autentimissüsteemide ning laoarvestus- ja raamatupidamisprogrammidega. 

Aastatega väljatöötatud protsessid aitavad kindlustada, et jõuame kokkulepitud tähtajaks kokkulepitud tulemuseni. Meie pikaaegne kogemus ja asjatundlikest arendajatest koosnev meeskond võimaldab teostada mis tahes keerukusastme ja spetsiifikaga arendusprojekte ning püsida tähtajas ka kõige pingelisemates situatsioonides. Samal ajal säilib kliendil paindlikkus ja kontroll.

Peamised programmeerimiskeeled, mida kasutame, on C#, VB.NET, C++ JA PHP.
Andmebaasisüsteemidest on kasutusel MS SQL, PostgreSQL ja MySQL/MariaDB. 
 

Veebilehed

Veebilehtede analüüs, arendus ja tugi: mahukad portaalid, kodulehed, ettevõtete siseveebid, üheleheküljelised maandumislehed ja promolehed.

E-poed ja kataloogid

Erinevad e-kaubanduse lahendused: e-poed, tootekataloogid ja hinnaagregaatorid.

Teabe- ja iseteenindussüsteemid

Erinevate CRM- ja ERP-süsteemide, hoonete halduse infosüsteemide, raamatupidamisaruandluse, dokumendiringlus- ja iseteenindussüsteemide arendamine ja juurutus.

Online broneeringu ja check-in süsteemid

Aja- ja koha broneerimise süsteemid, piletite online-broneerimine ja ostmine, online check-in. 

Maksete vastuvõtt

Veebilehtede ja süsteemide integreerimine maksesüsteemidega, sh krediitkaardimaksete ja pangamaksete vastuvõtt, maksekeskused, Paypal, Stripe, Authorize.net ja teised maksesüsteemid.

Ladu ja logistika

Laoarvestus, ristkasutus tolliga, lahendused kaubavedudeks, müügilahendused, saadetiste ja sõidukite GPS-jälgimise lahendused.

Ristkasutus kolmandate osapoolte tarkvaradega

Projektide lõimimine riigisüsteemide, raamatupidamisprogrammide, SAF, X-tee, Books, Deskis, Elvis, Merit, Taavi, EHIS, Eesti.ee, SAP jt tarkvarade ning keskkondadega.

Tootmislahendused

Optilised gabariitide ja mahtude mõõtesüsteemid, automaatkaalumise süsteemid, numbrituvastuslahendused, tõkkepuude kaugjuhtimine, arvestite kauglugemine (sh lõimimine Elering AVP-ga), videovalvesüsteemid, konteinerterminalide haldus ja läbipääsusüsteemid.

X-tee lahendused

X-tee lahenduste väljatöötamine ja ristkasutus riigiregistritega, sh haigekassa, maksu- ja tolliameti ja rahvastikuregistriga. Aruandlus ja lõimimine teabesüsteemidega SADHES, EMCS, MAIS, ADEK, HAMPI, EHMA jne.