Teenused

Tänaseks päevaks on IT-süsteemide haldamine muutunud järjest spetsiifilisemaks. Selleks, et Teie ettevõte oleks edukas ning Te ei peaks end vaevama valdkonnas, kus sa ennast 100% kindlalt ei tunne, oleme meie Teile abiks.

Almic pakub oma klientidele laia valiku erinevaid teenuseid, tänu millele võite kindel olla, et võimalikud IT-alased probleemid lahendab meeskond, kes on oma ala parim. Meie kliendid eeldavad meilt täpsust, kiirust ja konfidentsiaalsust ning personaalsust.

Oma teenuste ülesehitusel lähtume alati kliendi spetsiaalsetest vajadustest ja võimalustest, ning koostöös leiame alati parima võimaliku lahenduse.

Peamised teenuste valdkonnad milles 24/7 tegutseme:
 
  • Programmeerimine: koduleheküljed, internetipõhised infosüsteemid, intranetid, iseteenindused, erilehandused. Kasutame ASP, .NET (WPF, WebApp, WinForms), PHP, MS SQL, MySQL, PostgreSQL) - rohkem infot leiate siit.
  • Kujundamine: kliendi ettevõtte visuaalse identiteedi loomine, bännerid, brošüürid.
  • IT tugiteenused: helpdesk, hoolduslepingud, projektijuhtimine, koolitus, nõustamine, IT juhtimisteenus, andmekaitse spetsialisti teenused, tootearendus - rohkem infot leiate siit.
  • Serveriteenused: füüsiliste ja virtuaalsete (VPS) serverite rent, majutus ja hooldus. Windowsi ja Linux/Unix platvormid (e-post, www, projektihaldus, intranet, ftp, terminal) - rohkem infot leiate siit.